Call back

Nasi telemarketerzy to doświadczeni specjaliści call centers którzy opierając się na socjotechnikach potrafią przekonywująco przedstawić ustaloną wiadomość.

Przykładowy scenariusz: w wybranym przez Ciebie terminie czekamy na Twój telefon. Dzwonisz w obecności partnerki na niego np. mówiąc wcześniej, że miałeś "nieodebrany".  Po nawiązaniu połączenia konsultant przedstawia się jako Twój klient lub przedstawiciel firmy "X" z którą współpracujesz i przekonywująco ustala termin Waszego rzekomego spotkania biznesowego i godzinie nalegając przy tym, że musi ono odbyć się właśnie wtedy ponieważ inne terminy zupełnie mu nie odpowiadają.

Oczywiście to tylko przykład i możliwe jest przekazanie dowolnej informacji np. o planowanej dacie wizyty u Dentysty, awarii, czy terminie imprezy firmowej.

 

Koszt usługi: 39zł płatne po ustaleniu szczegółów i potwierdzeniu zlecenia.


 

Zapytaj o usługę:

Zasady gry

  1. Działania serwisu DobreAlibi.pl są tylko i wyłącznie rodzajem zabawy towarzyskiej.
  2. Przygotowane przez nas repliki dokumentów, certyfikatów i inne służą jedynie w celach kolekcjonerskich.
  3. Usługi oraz repliki dokumentów nie mogą służyć jako dowody w sprawach sądowych, postępowaniach, procesach rekrutacji i innych działaniach niezgodnych z prawem.
  4. Udział w grach i działaniach serwisu DobreAlibi.pl mogą mieć tylko osoby pełnoletnie posiadające pełne prawa obywatelskie.
  5. Serwis DobreAlibi.pl i wszystkie usługi przez niego świadczone są formą zabawy i tylko tak mogą być postrzegane.
  6. Serwis DobreAlibi.pl oraz osoby prowadzące nie gwarantują w 100% sukcesu w ukryciu czegokolwiek.
  7. Każdy osoba wyrażająca chęć wprowadzenia gry do swojego życia osobistego czyni to na własną odpowiedzialność.
  8. Usługi serwisu DobreAlibi.pl zamówione przez osobę pełnoletnią pod żadnym pozorem nie można kierować w stosunku do osób niepełnoletnich lub będących pod jakąkolwiek kuratelą.
  9. Cenimy Twoją prywatność. Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję.
  10. Po zakończeniu zabawy, szczegóły zlecenia zlecenia usuwane są z nośników elektronicznych.*

* Istnieje odstępstwo od tego punktu jedynie na wyraźną prośbę ze strony zamawiającego lub w przypadku gdy rodzaj zamówionej zabawy i czas jej trwania wymaga tego.

Nie szukaj sam wymówki! Napisz do nas!

Jeśli potrzebujesz informacji, które nie są dostępne na naszej stronie, możesz skontaktować się z nami, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania.