Pocztowe potwierdzenie terminu

Przygotujemy i wyślemy na wskazany adres zaproszenie np. na konferencję lub inną wybraną przez Ciebie replikę certyfikatu czy dokumentu.

W profesjonalnie opracowanym graficznie kolorowym zaproszeniu możemy ująć dowolną treść czy też wskazać koszt udziału w konferencji (co pomoże ukryć koszta wydane na inne cele). Wszystkie szczegóły zlecenia ustalimy wspólnie po otrzymaniu od Ciebie informacji czego i na jaką okazję potrzebujesz.

Jeżeli trzeba działać "wstecz" możemy również przesłać replikę rachunku z wsteczną datą, materiały szkoleniowe lub inne dokumenty.

Koszt usługi: od 89zł za standardowe zaproszenie wraz z wysyłką.

Uwaga! Pamiętaj że przerobionych zdjęć oraz replik dokumentów można używać jedynie do celów kolekcjonerskich, nie można ich używać do celów niezgodnych z prawem i przeznaczeniem. Tym samym nie można ich również używać jako potwierdzenia urzędowe, sądowe czy inne. Wszystkie nasze usługi mają jedynie charakter zabawy.

 

Zapytaj o usługę:

Zasady gry

  1. Działania serwisu DobreAlibi.pl są tylko i wyłącznie rodzajem zabawy towarzyskiej.
  2. Przygotowane przez nas repliki dokumentów, certyfikatów i inne służą jedynie w celach kolekcjonerskich.
  3. Usługi oraz repliki dokumentów nie mogą służyć jako dowody w sprawach sądowych, postępowaniach, procesach rekrutacji i innych działaniach niezgodnych z prawem.
  4. Udział w grach i działaniach serwisu DobreAlibi.pl mogą mieć tylko osoby pełnoletnie posiadające pełne prawa obywatelskie.
  5. Serwis DobreAlibi.pl i wszystkie usługi przez niego świadczone są formą zabawy i tylko tak mogą być postrzegane.
  6. Serwis DobreAlibi.pl oraz osoby prowadzące nie gwarantują w 100% sukcesu w ukryciu czegokolwiek.
  7. Każdy osoba wyrażająca chęć wprowadzenia gry do swojego życia osobistego czyni to na własną odpowiedzialność.
  8. Usługi serwisu DobreAlibi.pl zamówione przez osobę pełnoletnią pod żadnym pozorem nie można kierować w stosunku do osób niepełnoletnich lub będących pod jakąkolwiek kuratelą.
  9. Cenimy Twoją prywatność. Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję.
  10. Po zakończeniu zabawy, szczegóły zlecenia zlecenia usuwane są z nośników elektronicznych.*

* Istnieje odstępstwo od tego punktu jedynie na wyraźną prośbę ze strony zamawiającego lub w przypadku gdy rodzaj zamówionej zabawy i czas jej trwania wymaga tego.

Nie szukaj sam wymówki! Napisz do nas!

Jeśli potrzebujesz informacji, które nie są dostępne na naszej stronie, możesz skontaktować się z nami, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania.